The sims 3 - změna souboru sims3pack na package

18. ledna 2014 v 12:39 |  The Sims

Chystám se testovat svět, ke kterému je nejdřív potřeba nainstalovat skoro 80 sims3packů. Kdybych to dělala přes Spouštěč, strávím u toho týden.

Takže jsem vyzkoušela tento prográmek od Delphyho (autora Opice):
http://nene.modthesims.info/download.php?t=364038

Nevyžaduje instalaci, pouze ho vybalíte z RAR a spustíte. Objeví se malá tabulka, ve které v prvním řádku zadáte ve které složce máte uložené sims3packy, které chcete instalovat (je jedno kde, klidně to můžete mít na Ploše, protože po instalaci to smažete).
Do druhého řádku zadáte kam je chcete nainstalovat (ve formě packages) - já si na ně v Mods udělala speciální podsložku.
A pak to spustíte.

79 sims3packů se nainstalovalo za 1 vteřinu - s rychlostí Spouštěče je to nesrovantelné, že?

Ve hře je mám všechny a normálně fungují.

NEPOUŽÍVEJTE NA VZORY VYROBENÉ V CAP (Vytvořit vzor)Udělej si na Ploše složku, třeba ji pojmenuj TEST.

Do ní ulož nějaké sims3packy.

Spusť program.

A teď v prvním řádku klikni na tlačítko Browse, otevře se ti nějaký podobný okýnko:
Obrázek

Rovnou bys tam měla vidět složku TEST jako je na mém obrázku (u mě předposlední - řadí se to podle abecedy, takže tobě to ukáže v abecedním pořadí všechno, co máš na Ploše. Ale jenom složky, ne ikonky, takže bys to měla mít přehledný).
A to je celý kouzlo :)

----

Pak musíš ve druhém řádku nalistovat cestu do Mods, případně to té podsložky, do které to budeš chtít:
Klikneš na PLUSKO vedle "Tento počítač" - pak klikneš na PLUSKO u disku C - pak klikneš na PLUSKO u Proram Files - Electronics Arts - The Sims 3 - Mods.
Nebo nějak podobně, já to v Program Files nemám a nemám ani takhle pojmenované ty složky, ale určitě to najdeš.

Budeš prostě klikat na jednu složku na druhou a tím pluskem je rozbalovat jako kdybys otevřela obálku, v tý byla další obálka, v ní další obálka - a musíš je všechny pootvírat dokud nenarazíš na Mods. Případně, pokud si v Mods uděláš nějakou podsložku určenou na sims3packy, tak se v Mods zanoříš ještě až k ní.

Zapomněla jsme na jednu důležitou věc.

Nezaškrtla jsme volbu přejmenovat soubory, takže výsledné packages nelze podle názvu identifikovat. (Název každého je směs písmen a čísel).

Myslím, že je dobré si instalované sims3packy buď
- roztřídit do mnohých složek, které si buď celé ve hře necháte, nebo je celé ze hry vyhodíte a nemusíte tedy identifikovat uvnitř složky jednotlivé soubory.
Tak to mám teď třeba já - všechny, co jsem instalovala, jsou součástí světa, až v něm nebudu hrát, vymažu je všechny naráz, takže je nepotřebuju selektovat a nevadí mi, že je podle názvu jeden od druhého nepoznám.
- nebo nezapomenout na tuto volbu přejmenování - pak má výsledný package stejný název jako měl původní sims3pack


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama