Změna přípony souboru, čtečka PocketBook 613 Basic New - firmware

9. srpna 2013 v 16:08 | já |  Others


Ahoj,
kdo máte čtečku, která má problém s načtením PDF, chci Vám poradit, že se PDF dá jednoduše v programu Adobe Reader XI změnit na txt.
Adobe reader musíte mít, aby se vám zobrazovali soubory PDF. Když tedy soubor otevřete, vyberete: Soubor-Uložit jako jiné-text a uložíte si to, kam chcete.

Další informace, konkrétně o čtečce PocketBook 613: ZDE
Aktualizace firmware (nejnovější 4.0): ZDE (oficiální stránky PocketBook)
Jak aktualizovat firmware v této čtečce? A k čemu je dobrý firmware?
Pokud máte zastaralý farmware ve čtečce, tak se vám čtečka zasekává a nefunguje tak jak má. Proto je třeba na oficiálních stránkách vaší čtečky sledovat, jestli nevynalezli nový firmware. Stažením firmware postřehnete také jiné zlepšení ve čtečce, jelikož tímto programem se vylepšují chyby ve čtečkách při základní výrobě.
Návod jak stáhnout do čtečky firmware:
Je nutné prvně stáhnou ze stránek výrobce a proklikat se přes nabídku "Produkty" ke čtečce a na příslušné stránce najít odkaz "ke stažení", nebo "software". Po stažení daný soubor rozbalit (je-li komprimován) a soubor SWUPDATE.BIN zkopírovat do kořenového adresáře čtečky (po připojení pomocí microusb kabelu zvolíme tlačítko " připojit k PC ", čtečka se v počítači objeví jako další "flash" disk). Poté na čtečce přejdeme do nastavení a dále "Údržba">"Aktualizace software", zařízení bude vědět co dál.
Čtečku PocketBook 613 (Basic New) můžete koupit na stránkách alza.cz za 2 000Kč. Také tam mají dobře padnoucí obaly.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama