Zoo tycoon cheaty (kody)

16. srpna 2010 v 16:25 | já |  Zoo Tycoon
Tady jsou různé cheaty bez kterých se neobejdete...Ale pokud si stáhnete Zoo tycoon 2 do PC tak máte možnost mít peníze "bez omezení" (aspon já to tak mám:-).Čeština je u toho taky ale musíte ji v tom stáhnutém balíčku najít a nainstalovat:-) Více:ZDE


Snížení platů: Pojmenujte kteréhokoliv průvodce vašeho Zoo "Rosalie" a všichni vaši průvodci budou pracovat zdarma! Upozornění: Funguje jen v některých verzích hry!
Spokojení lidé: Jestliže pojmenujete nějaký ze svých výběhů jménem "Wonderland", lidičky budou strašně moc spokojení. A přece platí pravidlo: Čím víc šťastných lidí, tím víc peněz! :-)
Bill Gates: Pojmenujte tak návštěvníka a zvýší se vám dary Zoo!
Blue Fang - Pojmenujte výběh a dostanete 2x více darů.
Wonderland - Pojmenujte některý ze svých výběhů - lidé budou spokojeni a z toho vyplývá, že dostanete hodně penízků.
Microsoft - Pojmenujete-li takto výběh, měli byste dostat 2x více darů.
OCENĚNÍ - Dejte do jednoho výběhu 10 různých druhů zvířat. Dostanete ocenění za pestrost druhů. TIP: Nedoporučuji, protože jsem nenašla 10 zvířat, která by se vzájemně snášela a měla stejné podmínky k žití...
SNÍŽENÍ PLATŮ - Pojmenujte průvodce Rosalie a všichni průvodci budou pracovat zadarmo... TIP: Vyplatí se tak pojmenovat hned prvního průvodce, protože za něj zaplatíte cca 500 za nákup, pojmenujete ho Rosalie a neplatíte mzdu. A potom můžete ZOO zamořit průvodcema. TIP2: Funguje pouze občas(většinou) a jen na některých verzích.
TIP3: Největší předpoklady na funkčnost chaetu máte, když průvodce zakoupíte, pojmenujete a místo toho, abyste odklikli jinam, dáte "ručičku" jako že ho chcete někam přendat. Stačí posunout o 1-2 čtverečky.
Steve Serafino - Když takto pojmenujete jakéhokoliv návštěvníka, budete mít přístup ke všem ohroženým druhům.
Doflopnok - Pojmenujete-li tak výběh, máte k dispozici ptáka Dodo.
Mr. Dodo - Pojmenujte tak svého Doda (blboun nejapný) a změní se v Doda z Alenky v říši divů. •Deer - Dejte toto jméno medvědovi a uteče vám.
Kangaroo - Pojmenujte opici, dostanete klokana.
Bad - Dejte tohle jméno Bongovi a změní se v Okapi.
Borneo - Pojmenujte takto šimpanze nebo gorilu a odemknete si orangutána.
Agent 9 - Toto jméno činí krokodýla pořád šťastným.
Mountain - Pojmenujte takto gorilu a odemknete si horské gorily.
Fat - Toto jméno dané hrochovi spustí hroší sumo zápas.
Blackly - Pojmenujte takto pandu, bude červená.
Rulpoln - Jestliže takto pojmenujete soba, bude mít červený nos.
Cretaceous Corral - Dejte toto jméno některému z výběhů a objeví se vám Triceratopsi.
TIP: Nepojmenovávejte tak nový výběh. Často to způsobuje kolaps hry.
Xanadu - Dejte toto jméno výběhu a odemknete si Jednorožce. TIP: Jednorožci jsou věčně nespokojená zvířátka - ze začátku. Máte-li je déle, zvyknou si a potom můžete čekat nádherná flekatá mláďátka.
Adam Levesque - Jméno dané návštěvníkovi odemkne všechny programy péče o zvířátka. Andrew Binder - Dejte toto jméno návštěvníkovi a budete mít přístup k voliéře, opičinci, hmyzáriu a pavilonu plazů.
Charlie Petterson - Pojmenujete-li tímto jménem návštěvníka, budete si moci pořídit jakoukoliv flóru.
Hank Howie - Všechny výukové programy pro ošetřovatele budou dostupné, dáte-li toto jméno návštěvníkovi.
John Wheeler - Takto pojmenovaný návštěvník Vám poskytne přístup ke všem zvířecím obydlím. •Lou Catanzaro - Pokud takto pojmenujete návštěvníka, budete mít přístup ke všem hračkám pro zvířata.
Dr Dolittle - Pojmenujte tak ošetřovatele a zvířátka ve výběhu jemu určeném budou mít větší pravděpodobnost říje.
•Všechny budovy a trička návštěvníků budou vypadat (pokud tak pojmenujete návštěvníka) : Mr. Blue - modře Mr. Blonde - žlutě Mr. White - bíle Mr. Brown - hnědě Mr. Orange - oranžově Mr. Pink - růžově
Alfred H - Pojmenujte návštěvníka takto a objeví se bílý pták, který děsí lidi.
Zeta Psi - Největší legrace v ZOO - pojmenujte tak návštěvníka. Některým dospělým lidem mužského pohlaví zežloutnou trička a oni se potom pozvrací. TIP: Cheat můžete zadávat i několikrát po sobě - větší efekt.
Darker side - Pojmenujete takto svého ošetřovatele a budete si moct jako zaměstnance najmout Dartha Vathera.
G.W.Bush - Dejte toto jméno návštěvníkovi a panda bude mít více "bobků", slušně řečeno. •CESTA ZE ŽLUTÝCH CIHEL - dejte k sobě do výběhu tygra, lva a černého medvěda.
Russel C - Pojmenujete-li takto návštěvníka, všechny ohrady spadnou.
Bob V - Dejte toto jméno návštěvníkovi, aby všechny spadlé ohrady byly opraveny.
Bill Clinton - Pojmenujte tak návštěvníka a příjmy z hamburgerů se zvýší.

•Pár užitečných triků na klávesnici :
[CTRL]+[F] - Schová/ukáže flóru.
[CTRL]+[G] - Ukáže/schová čtverečky.
[CTRL]+[P] - Vyfotí Zoo

[CTRL]+[C] - změna kurzoru
MŮJ TIP NA NEJLEPŠÍ HRANÍ ZOO TYCOONU : Začátek je nejtěžší... Začala jsem s nápadem - zapnula jsem si neomezenou hru, stiskla [shift] + [alt] a potom [shift] + [4] a namačkala jsem si 10 000 000. Uložila jsem si to a potom už jen čekala. Ve hře po 3 měsících vždy přibude něco nového. Počkala jsem, až mi takto naběhlo všechno. Potom jsem si hru (nerozehranou, jen se všemi možnými aktualizacemi) uložila. To znamená, že když se mi nějaká hra nepovede, mohu ji zrušit a hrát novou, aniž bych hrála od úplného začátku. Velmi to doporučuji. Když dáte do výběhu ošetřovatele, tak většinou odejde a prochází se po zoo, i když mu daný výběh přiřadíte. Když však dáte před dveře vodu (stačí jedno políčko), tak nikam neodejde, a bude se starat o zvěř.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama